WWS: Me Kampionet e Petro Nini Luarasit

Ne date 16/05/2013 Fondacioni EDS ne bashkepunim me stafin drejtues te shkolles Petro Nini Luarasi organizuan finalen e kampionatit te futbollit te shkolles. Nje aktivitet shume special , ku shkallet e Farie Hotit u mbushen nga nxenesit e shkolles dhe gjate pushimeve midis pjeseve te lojes performuan vajzat e grupit te kercimit te shkolles. I ftuar special per aktivitetin ishte futbollisti i mirenjohur i F.K Skenderbeut ( 3 here radhazhi kampion i Shqiperise) DITMAR

rejarlitet kalimtar

Days
Hours
Minutes
Seconds